Kniha návštěv

Datum: 19.02.2015

Vložil: Roman

Titulek: Velvyslanec

Vážení, fascinuje mě pojem velvyslanec v Praze. . . .Nehrajete si na něco co nejste? Nebo neuvádíte něco co zavání lobbingem a korupcí?

:-)

Datum: 02.03.2015

Vložil: Josef Zibner

Titulek: Re: Velvyslanec

Každá organizace si může označovat své funkce jak chce, pokud nekopíruje funkce oficiální. Tak například Baráčníci mají syndika a slídila účtů a nikdo jim to nevyčítá.
JZ

Datum: 09.03.2015

Vložil: JZ

Titulek: Re: Velvyslanec

A teď vážně. Máme v našich řadách naštěstí kolegu myslivce , který bydlí v Praze a je tak hodný, že tam semtam něco vyřídí, tak že se nemusím trmácet kvůli půl hodině 120 km autobusem. To je ten náš "lobbing". Ale určitě jste pane Romane bral Váš přispěvek také s nadsázkou. Děkuji Vám za reakci, jsem rád, že se někdo po delší době ozval.

Datum: 14.11.2014

Vložil: Josef Devátý

Titulek: Ztráta psa Labradora - okolí Kolína

Vážení přátelé, pomozte mi prosím, ztratil se mi pejsek černý středně veliký s bílou náprsenkou -kříženec labradora.
Děkuji , Josef Devátý, Radim u Kolína
kontakt 776221999

Pes se naštěstí našel 8 km od domu.
Děkuji za ochotu pomoci!

Datum: 16.09.2014

Vložil: Martina

Titulek: Prodej štěně

Prdám štěně ohaře pointra po pracovně i exteriérově výborných a aktivních rodičích. Otec: JCH., CH., GRAND CH. ASSAN Biely kostol. Matka: Mole z Mešínské hájovny, V1, CAC. Štěňata mají hodně zajímavý rodokmen (babi-Wanda z Mešínské hájovny, Děda-Moris Franzini). Vrh je velmi vyrovnaný a silný, narozen 25.7., 4 bíločerné fenky, 1 bíločerný, 1 bílooranžový a 1 černý pes s náprsenkou. Štěňata jsou nádherná. Předpokladem po rodičích je velká chuť k práci, výborné vlohy, klidná a vyrovnaná povaha a výborný exteriér. Více informací a foto na https://www.pointer.estranky.cz/. Odběr v konec září 2014. Štěňátka budou odčervená, očkovaná a čipovaná. V případě zájmu volejte 608977033, nebo pište na mail m.karlickova@seznam.cz

Datum: 12.02.2014

Vložil: p.Šnek

Titulek: Prodám zbraně

Prodám brokovou kozlici ZH 12 + vým.hlavně 16
Prodám jednušku IŽ (ИЖ)12
Cena dohodou

Datum: 09.01.2014

Vložil: Maršík Josef

Titulek: debata

ˇCekám na závěry a debaty z ustavující schůze 4.1.14

Datum: 10.01.2014

Vložil: Josef Zibner

Titulek: Re: debata

Dobrý den, pane Maršíku, děkuji Vám, jste prvním návštěvníkem této knihy a prolomil tak pomyslnou bariéru snad ostychu.
Otevřeně řečeno, navzdory velké kampani jsme se sešli pouze dva, s panem Ing.Jelínkem, to však nebyl důvod k tomu, abychom schůzi vzdali. Dávat lidi dohromady v ČR je úkol nadlidský, který ovšem jentak nevzdáme.
Přesto jednou z našich prvních reakcí byla ochota pracovat i v případě malé členské základny. Ovšem s případnými vyjednanými benefity počítáme právě jen a pouze pro naše členy! Za těchto těžkých podmínek si dovolit luxus pracovat pro ty, kteří nemají zájem se zapojit, prostě nemůžeme! Myslím, že projevujeme svou vstřícnost až až!
Pan kolega se uvolil pracovat jako předseda dozorčí komise a provedl kontrolu účetních dokladů Svazu za rok 2013.
Dále jsme se věnovali přípravě jednání s Ministerstvem zemědělství příští týden. Využili jsme k tomu i podkladů, které jsme obdrželi od našeho člena.
Budeme tam rokovat zejména o úloze našich spolků v sektoru ministerstva zemědělství, potřebě dotačního postavení obdobného zemědělcům,
o naší situaci poplatníka DPH a o ekonomicky podivné konstrukci právě té "naší" daně.
Probereme důsledky výběrových řízení pro plnění našeho úkolu péče o zvěř (obnovitelného přírodního bohatství) a udržování ekologické rovnováhy v lese.
Dvouhodinový prostor pro jednání nám dovolí dotknout se i dalších specificky mysliveckých otázek, například faktorů, které limitují plnění plánu lovu.

Datum: 25.12.2013

Vložil: JZ

Titulek: Krásné Vánoce , šťastný nový rok

Vážení myslivci, vážení přátelé myslivosti a přírody,
přeji Vám krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2014,
zdraví, zdárný lov, pohodu !
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek